Kök och städ

Telefon till köket i huvudbyggnaden 
010-242 68 13

Telefon till köket, Riddersberg hästanläggning 
036-39 33 37 

Ekonomiföreståndare

Monica Wennberg
010-242 68 13
monica.wennberg@rjl.se 

Övrig personal inom kök och städ

Helen Johansson
helen.b.johansson@rjl.se

Anna Johansson
anna.d.johansson@rjl.se

Yvonne Erlandsson
yvonne.erlandsson@rjl.se

Roza Varju
roza.jancsovicsne.varju@rjl.se

Anneli Karlsson
anneli.karlsson@rjl.se 

Annelie Leibäck
Köket i Riddersberg 036-32 68 79
annelie.leiback@rjl.se