Lärare Gymnasiegemensamma ämnen

Telefonnumren som anges går till respektive lärarrum som delas av flera lärare. Det kan vara svårt att nå lärarna på telefon när de har lektion.

Kjell Aronsson
lärare
010-242 68 07
kjell.aronsson@rjl.se

Anna-Karin Bjermqvist
idrottslärare
Telefon 010-242 68 05
Mobiltelefon 070-429 05 13
anna-karin.bjermqvist@rjl.se

Ann-Charlotte Blomqvist
lärare
010-242 68 07
ann-charlotte.blomqvist@rjl.se

Håkan Johansson
lärare
010-242 68 07
hakan.johansson@rjl.se

Hamid Malekzadegan
idrottslärare gymnasiesärskolan
010-242 68 16
073-694 05 99 

hamid.malekzadegan@rjl.se

Joakim Brobäck
lärare, vikarierar för Angelica Randevik
010-242 68 06
joakim.broback@rjl.se 

Ingalill Svensson
lärare
010-242 68 09
ingalill.i.svensson@rjl.se

Ann Strandberg
lärare
010-242 68 05
ann.strandberg@rjl.se

Henrik Wallin
lärare
010-242 68 06
henrik.wallin@rjl.se

Johan Wickelgren
lärare
076-171 78 94
johan.wickelgren@rjl.se 
Johan är pappaledig och arbetar endast en dag i veckan under höstterminen 2016. 

Björn Sterner 
lärare, vikarierar för Johan Wickelgren.
bjorn.sterner@rjl.se