Medarbetare

Gruppfoto på medarbetare på Energikontor Norra Småland
Från vänster: Emelie Emanuelsson, Andreas Lindahl, Ulrika Lahti, Jonas Ekström, Carlos Pettersson, Therese Silvander. Saknas på bild: Josip Glavas Foto: Region Jönköpings län

Kontaktuppgifter till personal på Energikontor Norra Småland

Carlos Pettersson, verksamhetsledare

072-554 58 41, carlos.pettersson@rjl.se

Jonas Ekström, kommunikatör

072-721 05 29, jonas.ekstrom@rjl.se

Emelie Emanuelson, projektledare

072-554 62 08, emelie.emanuelsson@rjl.se

Josip Glavas, projektledare

070-888 76 11, josip.glavas@rjl.se

Ulrika Lahti, projektledare

070-345 16 26, ulrika.lahti@rjl.se

Andreas Lindahl, projektledare (tjänstledig t o m 1/3)

072-530 85 66, andreas.lindahl@rjl.se

Therese Silvander, projektledare

072-204 06 23, therese.silvander@rjl.se